ULUDAĞ – ESKİŞEHİR

ULUDAĞ-ESKİŞEHİR TURU (1 GECE 2 GÜN)

Belirtilen Tarihten Bir Gün yola çıkıyoruz : Pozantı- Aksaray ve Ankara – Eskişehir üzerinden Bursa/ Uludağ’a varıyoruz.

1.Gün) Dik ve heybetli bir görüntüye sahip olan ve 2543m yüksekliğe sahip Marmara’nın
en büyük dağı olan Uludağ’da ulaşıyoruz. Gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman diliminde dilerseniz eşsiz manzarada teleferiği kullanabilir dilerseniz kış sporları yapabilirsiniz. Rehberimizin verdiği toplanma saatin’de Uludağ’dan ayrılıp konaklama ve akşam yemeğimizi almak üzere Eskişehir’e otelimize geçiş yapıyoruz. Yılbaşı Akşamı dilerseniz otelde ki galamıza katılabilir dilerseniz. Bireysel serbest zaman geçirebilirsiniz.

2.Gün) Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İlk noktamız olan Odunpazarı Evleri ‘nde gezimize başlıyoruz. Türkiye’nin ilk Balmumu Müzesi olan   Yımaz Büyükerşen Balmumu Müzesine geçiyoruz. Burada bir birinden gerçekçi heykelleri gördükten sonra diğer bir noktamız  olan 16.yy’ da Osmanlı Dönemine ait olan Kurşunlu Külliyesi ‘ni geziyoruz ve bir sonraki noktamız olan Sazova Parkına geçiyoruz ( Meşhur Masal Şatosu) ayrıca burada Hayvanat Bahçesi ve Su Altı dünyasını geziyoruz. Buraları gezdikten sonra bir sonraki ve son noktamız olan Porsuk Çay’ına gidiyoruz. Eskişehir şehir manzarasını değerli kılan tekne turu yaptıktan sonra 18.00 gibi dönüş yoluna geçiyoruz ve 02.00 civarı Adana’ya varıyoruz.

30 ARALIK – 2 OCAK

 

0535 071 75 77 – 0322 999 18 14

 • FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ
  • Turizm Araçlarıyla Ulasım ( Prizli , Ses Sistemli – Rahat koltuk Araçlar )
  • Yolculuk Süresince Zorunlu Seyahat Sigortası
  • Acente refakati ve Araç içi İkramlar
   – 1 Gece otel konaklaması ve Otelde alınan Sabah & Akşam yemeği.

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

  • Öğle yemekleri
   – Teleferik Ücreti
   – Kış Sporları ekipmanları
   – Otel’de Gala Ücreti
   – Tekne Turu
  • Kişişel Harcamalar ve Müze / Ören yeri Giriş ücretleri

   

  SAYGILARIMIZLA

  GEZGİN ADANA TURİZM

  – 0 322 999 18 14 – 0535 071 75 77