KAPADOKYA ERCİYES TURU

1 GECE 2 GÜN KAPADOKYA – ERCİYES  GEZİSİ

1nci Gün : Belirtilen Saatte Kurumumuzun Önünde Toplanıp Hareket Ediyoruz . Pozantı – Niğde- Kayseri Güzargahını Takip Ederek Yol üzerinde alacağımız Molalarla Beraber Tahmini Olarak Saat 11.00 da Erciyes Kayak Merkezine varıyoruz .

İlk noktamız olan Erciyes Kayak Merkezine ulaşıyoruz ve anlaşmalı olduğumuz ALBERG ve ACE CAFE içersine yerleştikten sonra  burada yaklaşık 5 saat zaman geçiriyoruz. Teleferik , kayak ,kızak veya snowboard etkinliklerimizin yanı sıra müzik etkinliğimizle günümüzü değerlendirdikten sonra Dünya harikası olan ve binlerce Peri Bacası ile süslenen bölgeye Kapadokya’ya  konaklama ve akşam yemeğimizi almak üzere otelimize geçiyoruz. Otelde akşam yemeğinden sonra  Türk Gecesi etkinliğimize katılmak isteyen misafirlerimizle etkinliğimize geçiyoruz.

2nci gün : Rehberimizin verdiği saatte çıkış yapıp ilk noktamız olan ve birden çok diziye ev sahipliği yapmış Aşk vadisine geçiş yapıyoruz. Burada ki noktamızdan sonra bölgenin en uç noktasından bile görünen devasa peri bacası diye adlandırılan Uçhisar Kalesi ‘ine geçiş yapıyoruz rehberimiz eşliğinde buranın tarihini dinledikten sonra ufak bir fotoğraf molası yapıp Dervent diğer bir adıyla Hayal Vadisi olarak adlandırılan bir birinden farklı şekillere benzeyen peri bacalarını gördükten sonra Çanak Çömlek yapımını izlemek ve denemek için atölyeye geçiyoruz. Buradan sonra ki durağımız Ürgüp ‘ burada Asmalı konak ve Turasan Şarap Fabrikasını geziyoruz ve diğer bir noktamız olan Yeraltı şehrine geçiyoruz rehberimiz eşliğinde tarihini dinleyip gezdikten sonra Uçhisar bölgesinde yer alan Güvercinlik Vadisine geçiş yapıyoruz.  Sonrasında programımızı bitirmiş olup dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam 21.00 civarı  Adana’dayız .Kurumumuzun Önünde Sizleri Bırakıp  Başka Bir Gezgin Adana / Çukurova Gezi Kulubü Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz

31 ARALIK – 1 OCAK

0535 071 75 77 – 0322 999 18 14

🔸Fiyata Dahil Olan Hizmetler :
● Ulaşım
● 1 Gece Otelde Konaklama
● ARAÇ İÇİ İKRAM
● 1 Akşam Yemeği açık büfe (Otelde)
● 1 Sabah Kahvaltısı açık büfe (Otelde)
● GEZGİN ADANA / ÇUKUROVA GEZİ KULÜBÜ Rehberlik ve Refakat Hizmeti
● Seyahat ve Koltuk Sigortası

🔸Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler : •
● Öğle Yemekleri •
● Yeraltı Şehri Giriş Ücreti (20-25 TL) •
● Asmalı Konak (5-10 TL)
● ATV Safari (İsteğe Bağlı)