IHLARA VADİSİ & KAPADOKYA TURU 1 Gece 2 Gün

1 GECE 2 GÜN KAPADOKYA – IHLARA VADİSİ GEZİSİ

1nci Gün : Belirtilen Saatte Kurumumuzun Önünde Toplanıp Hareket Ediyoruz . Pozantı – Niğde Güzargahını Takip Ederek Yol üzerinde alacağımız Molalarla Beraber Tahmini Olarak Saat 10.45 de Nevşehir’in Güzelyurt ilçesine varıyoruz .

İlk noktamız olan Ihlara Vadi’sine ulaşıyoruz burada yaklaşık 4 saat zaman geçirdikten sonra diğer bir noktamız olan Yeraltı şehrine geçiyoruz rehberimiz eşliğinde tarihini dinleyip gezdikten sonra Uçhisar bölgesinde yer alan Güvercinlik Vadisine geçiş yapıyoruz. Dünya harikası olan ve binlerce Peri Bacası ile süslenen bu bölgeyi gezdikten sonra konaklama ve akşam yemeğimizi almak üzere otelimize geçiyoruz.

2nci gün : Rehberimizin verdiği saatte çıkış yapıp ilk noktamız olan ve birden çok diziye ev sahipliği yapmış Aşk vadisine geçiş yapıyoruz. Burada ki noktamızdan sonra bölgenin en uç noktasından bile görünen devasa peri bacası diye adlandırılan Uçhisar Kalesi ‘ine geçiş yapıyoruz rehberimiz eşliğinde buranın tarihini dinledikten sonra ufak bir fotoğraf molası yapıp Dervent diğer bir adıyla Hayal Vadisi olarak adlandırılan bir birinden farklı şekillere benzeyen peri bacalarını gördükten sonra Çanak Çömlek yapımını izlemek ve denemek için atölyeye geçiyoruz. Buradan sonra ki durağımız Ürgüp ‘ burada Asmalı konak ve Turasan Şarap Fabrikasını geziyoruz ve dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam 21.00 civarı  Adana’dayız .Kurumumuzun Önünde Sizleri Bırakıp  Başka Bir Gezgin Adana / Çukurova Gezi Kulubü Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz

Bu Turumuzun Tarihleri İçin Acentamızla İletişime Geçiniz

 

0535 071 75 77 – 0322 999 18 14

FİYATA DAHİL HİZMETLERİMİZ

 • Turizm Araçlarıyla Ulasım ( Prizli , Ses Sistemli – Rahat koltuk Araçlar )
 • Yolculuk Süresince Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Yolculuk Süresince Profesyonel Turist Rehberligi Hizmeti
 • 1 Gece Bölgenin Kaliteli Otellerinde Konaklama ve Otelde Alınacak Olan Sabah Aksam Yemekleri
 • Acente refakati ve Araç içi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

 • Öğle yemekleri
 • Kişişel Harcamalar ve Müze / Ören yeri Giriş ücretleri
  – ATV safari
  – Sabah Kahvaltısı
  – Türk Gecesi