GÜNEY EGE TURU – MERSİN-TARSUS-ADANA KALKIŞLI

FETHİYE – MARMARİS TURU TUR PROGRAMI

1nci Gün : Belirtilen Saatte ofisimizin Önünde Saat : 15,00 da Toplanıp Hareket Ediyoruz . Pozantı – Konya-Isparta-Burdur Güzargahını Takip Ederek Yol üzerinde alacağımız Molalarla Beraber Tahmini Olarak Saat 07,30 da Muğlanın  Köyceğiz İlçesine varıyoruz .

 

 

2nci gün : Köyceğizde bulunan Yuvarlak Çay üzerine kurulan birbirinden eşsiz doğasıyla birleşmiş restaurantımızda kahvaltımızı yapıyoruz(ekstra ). Ve sizler için burada fotoğraf molası veriyoruz. Fotograf molamızın ardından bir sonra ki durağımız olan Akyaka ilçesine doğru yolculuğumuz başlıyor ortalama 1 saatlik yolculuğumuzun ardından  rehberimiz eşliğinde Azmak Nehri tekne turuna katılıyoruz . Ortalama 30 dakika süren Azmak Nehri tekne turumuzu tamamladıktan sonra Akyaka bölgesinde sizler için  verdiğimiz fotoğraf molasını tamamlayarak  günün üçüncü durağı olan bölgenin bir başka ilçesi Datçaya varıyoruz. Burada Eski Datçanın taş sokaklarında eşsiz çiçek kokuları içerisinde sizlere gezinti ve fotoğraf süresi veriyoruz.Ardından Yeni Datça bölgesine geçerek öğle yemeği ve yüzme molamızı süremizi tamamlayarak programımızın 1. Gününü sonlandırmak üzere Marmaris merkezde bulunan otelimize yolculuğumuz başlıyor ve ortalama saat 18.30 da 2 gece konaklama yapacağımız Sesin Otele giriş yapıyoruz ve akşam yemeğimizi otelde alıyoruz. 1. Gün akşamımızı Marmarisin tadını çıkarmanız için serbest zaman olarak gerçekleştiriyoruz.

 

3ncü Gün : Tüm Gün Jeep Safari Turu

Otelde alacağımız Açık Büfe kahvaltı sonrası Sabah saatlerinde otelimizden bizleri alan 4X4 araçlarımızla birlikte Jeep safari etkinliğimizin startını veriyoruz. İlk noktamız olan Marmaris ormanlarını içerisinde su savaşı etkinliğimizi gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz.Ardından su savaşı eğlencemizi tamamladıktan sonra sizler için ormanlık alan içerisinde bulunan kafede çay-kahve molası veriyoruz. Ve günün ikinci noktası olan Turgut Şelalesine gidiyoruz. Burada fotoğraf ve şelale turumuzu tamamlayarak öğle yemeğimize geçiyoruz.Öğle yemeğimiz Jeep Safari turumuzun içerisine dahildir. Öğle yemeğimizin ardından günün yorgunluğunu atmak için dünyaca ünlü Kız Kumu plajında sizler için yüzme molamıza geçiş yapıyoruz. Ve yüzme molamızı tamamladıktan sonra Jeep Safari etkinliğimizi tamamlayarak otelimize varıyoruz. Otelde alacağımız açık büfe akşam yemeği sonrası rehberimizin belirlediği saatte toplanarak Marmaris Barlar Sokağında bulunan Tıger Tıger Cluba geçerek gece eğlencemizi gerçekleştiriyoruz . Konaklamamız Marmaris Sesin Otelde

 

4ncü günOtelimizde  alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra valizlerimiz ile beraber otelimizden çıkış yapıyoruz programımızın sonra ki durağı olan Aşıklar Yoluna  geçiş yapıyoruz. Okaliptus ağaçlarının inci gibi sıralanarak oluşturduğu muhteşem manzarada yürüyüş ve fotoğraf molası vererek doğanın tadını çıkarttıktan sonra Muğlanın Ortaca ilçesinde bulunan Dalyana doğru yolculuğumuz başlıyor. Dalyan bölgesine vardığımızda bizi bekleyen teknelerimize binerek Caretta Carettalar ve sazlıklarının oluşturduğu muazzam görsel ile dünyaya ismini duyurmuş olan  İztuzu Plajına varıyoruz. Rehberimizin burada sizler için yüzme molası ve öğle yemeği için verdiği molamızı tamamlayarak tekrardan teknelerimize binerek otoparkta bekleyen aracımıza geçerek fethiyeye doğru yolculuğumuz başlıyor. Yolumuzun üstünde bulunan Göcek beldesinde rehberimiz sizler için dondurma ve gezinti molası verecektir. Ve buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra 2 gece konaklama yapacağımız Fethiye Çalışta  bulunan Seril 2 otelimize geçiş yaparak odalarımıza  yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde açık büfe şeklinde alacağız. 3. Gün akşamımızı Fethiyenin sahillerinde yürüyüş yapmanız için serbest zaman olarak gerçekleştiriyoruz.

 

5.ncı gün : Otelde alacağımız Açık Büfe kahvaltı sonrası Sabah saatlerinde otelimizden ayrılarak 2006 yılında dünyanın en iyi kumsalı seçilen Ölüdeniz Kumsalı için yola çıkıyoruz. Ölüdeniz Kumsalında dileyen misafirlerimiz Akdenizin serin sularıyla buluşan Ölüdeniz Kumsalında güneşlenip denize girebilir dileyen misafirlerimiz Türkiyenin en iyi Yamaç Paraşütü yapılan Babadağdan paraşüt ile atlayarak  Akdeniz ve Ege bölgesinin manzarasıyla gökyüzünde adeta bir şölen yaşayabilir.Ve burada ki molamızın tamamladıktan sonra Likya Yolu üzerinde bulunan M.Ö. 3. Yüzyıl dayanan ve Hayalet Şehir olarak adlandırılan Rumlar tarafından inşaa edilen Kayaköye geçiş yapıyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarıyla birlikte tarihe doğru ufak bir yolculuk yaptıktan sonra fotoğraflarımızı çekilip aracımız geçiyoruz ve günün son noktası olan Muğla ve Antalya il sınırımızı belirleyen Muğlanın dağlarından doğarak Akdeniz sularına dökülen Kara Çay üzerinde bulunan Saklıkent Kanyonuna geçiyoruz. Rehberimiz  anlatımlarını tamamlandıktan sonra misafirlerimiz kanyonun soğuk sularında serinleyerek çay-kahve içebilir ,  kanyon üzerine kurulan Zipline ve Rafting etkinliklerini gerçekleştirebilirler. Son olarak  aracımıza geçerek otelimize geçiyoruz ve turumuzun 4. Günün sonlandırmış oluyoruz.  Otelde alacağımız açık büfe akşam yemeği sonrası rehberimizin belirlediği saatte toplanarak Ölüdeniz Hisarönü Barlar Sokağında bulunan Revolution Cluba geçerek gece eğlencemizi gerçekleştiriyoruz ve 4. Güne son vermek üzere otelimize dinlenmeye geçiyoruz.

 

 

 

6.nci gün :   Otelimizde  alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra valizlerimiz ile beraber otelimizden çıkış yapıyoruz. Ve yolculuğumuz Akdenizin İncisi olarak tabir edilen şehrimiz Antalyada bulunn Kaleüçağız köyünden hareket eden Kekova Tekne turumuza katılım sağlıyoruz. Kekova Tekne turumuzda sizleri Akdenizin bakir kalmış koylarıyla buluşturarak gün boyunca denizin tadının çıkarmanız için yüzme molasın veriyoruz. Ardından teknemizle birlikte yolculuğumuza devam ederek Türkiyemizin Akdeniz sularında ki en büyük  adamız olan Kekova Batık Şehri ziyaret ederek burada rehberimizin anlatımlarıyla birlikte tarihe şahitlik ediyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde alıyoruz. Ve sizler için son molamızı M.Ö. 4. Yüzyıla kadar dayanan geçmişiyle Simena Kaleköyde veriyoruz. Köyün içerisinde bulunan antik kenti ziyaret edebilir , dar sokaklarında fotoğraflar çekilerek anılar biriktirebilir ve köy halkının keçi sütü ve doğal meyvelerden ürettiği dondurmaların tadımını yapabilirsiniz.ortalam saat 16.30 gibi biten tekne turumuzun ardından rüya gibi tatilimizi sonlandırarak evlerimize dönüş için yola çıkıyoruz.

 

 

 

7.nci gün : Sabah 06,00-08.00 arası Adanadayız .Ofisimizin Önünde Sizleri Bırakıp  Başka Bir Gezgin Adana / Çukurova Gezi Kulubü Organizasyonunda Bulusmak Üzere Vedalasıyoruz

 

 

🏖 GÜNEY EGE TURU 🏖 Mersin-Tarsus-Adana Kalkışlı

📍TARİHLER ;

🎉 TARİHLERİMİZ;

 • 19-25 MAYIS – 5500 TL –
 • 26 MAYIS -1 HAZİRAN – 5500 TL –
 • 2-8 HAZİRAN – 6250 TL –
 • 9-15 HAZİRAN – 6250 TL –
 • 16-22 HAZİRAN – 6250 TL –
 • 23-29 HAZİRAN ( BAYRAM PERİYODU 7000 TL )
 • 30 HAZİRAN- 6 TEMMUZ – 6500 TL –
 • 7-13 TEMMUZ – 6500-
 • 14-20 TEMMUZ – 6500 TL

 

 • 21-27 TEMMUZ – 6500 TL
 • 28 TEMMUZ – 3 AĞUSTOS -6500 TL –
 • 4-10 AĞUSTOS – 6500 TL –
 • 11-17 AĞUSTOS -6500 TL
 • 18-24 AĞUSTOS – 6500 TL –
 • 25-31 AĞUSTOS – 6500 TL –


✅FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

Ulaşım
4 Gece Otel Konaklaması
4 Akşam Yemeği (otelde)
4 Sabah Kahvaltısı (otelde)
Kekova Tekne Turu ( öğle yemeği dahil )
Marmaris jeep Safari ( öğle yemeği dahil )
Dalyan Kanal Tekne Turu
Azmak Nehri Kanal Tekne Turu
Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmeti

❎FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

1. Gün Sabah Kahvaltısı
Müze ve Ören Yerlerin Giriş Ücretleri
Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Yamaç Paraşütü
Kişisel Harcamalar